Werken op Pata Rât

Na het opstaan hoorde we dat er code geel afgegeven was voor het weer en dat zorgde ervoor dat het praktisch werk niet door kon gaan op Pata. Daarom veranderden we ons programma en werd het een praktisch ochtendje op Pata Rât, wat iedereen toejuichte. We hebben het gebouw schoongemaakt, de keuken, afval in de brand gestoken en heerlijk met wat kinderen gespeeld.

De middag was even lekker relaxen en voorbereiden. Om 18:00 uur kwamen de tienermeiden namelijk samen met Frank en Rita eten. De jongens hebben erg hun best gedaan met het vlees bakken, we hadden een super tijd met elkaar!

Zo geweldig om deze week ook een momentje met de tienermeiden te hebben. Na het eten hebben we met de meiden een kort programmaatje gedaan, heerlijk gezongen, geluisterd naar een woord van Larissa en de getuigenis van Eline. De meiden waren erg onder de indruk en we zien uit naar dat wat God meer in hun levens gaat doen!

Morgen een drukke dag, maar heel bijzonder... we gaan een van ons team dopen! Hoe groot is onze God... onbeschrijfelijk...

Blessings,

Everdina

Werken op Pata Rât

Na het opstaan hoorde we dat er code geel afgegeven was voor het weer en dat zorgde ervoor dat het praktisch werk niet door kon gaan op Pata. Daarom veranderden we ons programma en werd het een praktisch ochtendje op Pata Rât, wat iedereen toejuichte. We hebben het gebouw schoongemaakt, de keuken, afval in de brand gestoken en heerlijk met wat kinderen gespeeld.

De middag was even lekker relaxen en voorbereiden. Om 18:00 uur kwamen de tienermeiden namelijk samen met Frank en Rita eten. De jongens hebben erg hun best gedaan met het vlees bakken, we hadden een super tijd met elkaar!

Zo geweldig om deze week ook een momentje met de tienermeiden te hebben. Na het eten hebben we met de meiden een kort programmaatje gedaan, heerlijk gezongen, geluisterd naar een woord van Larissa en de getuigenis van Eline. De meiden waren erg onder de indruk en we zien uit naar dat wat God meer in hun levens gaat doen!

Morgen een drukke dag, maar heel bijzonder... we gaan een van ons team dopen! Hoe groot is onze God... onbeschrijfelijk...

Blessings,

Everdina