5 dagen later....

Dan ben je weer thuis, en vragen mensen hoe was het? Altijd lastig om in een paar zinnen te omschrijven wat je hebt gedaan of heb ervaren (buiten dat we iedereen naar deze blogs kunnen verwijzen uiteraard )

Op mijn werk vroeg iemand mij :" en... heb je je doel bereikt?"

Dit zette me aan het denken... Het doel was de Liefde van Jezus delen, daar waar (geestelijke)armoede is, delen maar ook ontvangen! Weten dat daar waar we zelf mee gezegend zijn, om tot zegen te zijn.

En dat is wat we zeker wel hebben bereikt... niet alleen op Pata Rât maar ook binnen ons team, en wat zeker onze verwachtingen overtrof! Ik ben God zo dankbaar voor datgene wat we voor en in het team mocht doen.

God's werk is zo onbeschrijfelijk mooi!

We hadden alles wat er nodig was aan gaven en talenten in ons team, we vulden elkaar aan, deelden veel met elkaar. Net als het lichaam van Christus. Dat maakt je sterk om uit te stappen in dat wat God's plan is.

Hoe wonderlijk dat God Larissa toevoegde aan ons team, dat Eline koos om Jezus aan te nemen in haar leven, en later zelfs dat ze zich wilde laten dopen, hoe wonderlijk waren de gesprekken, hoe geweldig was het om iedereen te zien uitstappen, te stralen... en zo kan ik nog wel even doorgaan.

We hebben veel met elkaar meegemaakt deze week, veel gelachen, gehuild maar ook gedansd en zeker veel lol gehad!

En wat een vriendschappen werden er gesloten met kinderen en tieners, of juist verdiept! Hoe geweldig is relatie bouwen, vertrouwen en hoop brengen daar waar het menselijk gezien niet (meer) is...

Mijn hoogtepunt... pff moeilijk om er eentje te kiezen... maar dat was op vrijdagavond, we hadden een soort van miniconferentie georganiseerd in het huis waar we als team verbleven. We hadden samen met Frank en Rita de tieners opgehaald. We hadden worship en een woord gesproken door Jordan, erna heerlijk met elkaar gegeten, wat had ons keukenteam toch iets geweldigs neergezet! Erna hadden we weer worship, aanbidding en mocht ik zelf het woord delen. En wat was er een atmosfeer van de Heilige Geest, er waren veel tieners geraakt.

En als je dan tieners ziet die bij het kruis staan te bidden en te huilen... dat raakt zo mijn hart.


Erna hebben we als team een haag gemaakt waaronder de tieners mochten lopen en we hen konden zegenen... deze avond duurde nog lang met bijzonder mooie momenten van ontroering, aanbidding en dankbaarheid.

Zoveel liefde en tranen... van geluk, herstel, aanwezigheid van God.

Toen alle tieners weer vertrokken waren, waren we als team verdrietig dat deze week echt was afgelopen. Maar al snel kozen we ervoor om onze overwinning te vieren, en alles in gebed aan God terug te geven! Het was goed! We eindigden met dankbaarheid met het nummer O Happy Day!

Dan komt de dag dat je weer ingecheckt bent en terug vliegt naar Nederland... onze dankbaarheid is zo groot, ook voor alle (mee)bidders thuis, en alle mensen die ons financieel ook willen steunen voor o.a. het project van het disciplehouse, we bidden dat het geld er zeker gaat komen, we hebben nu letterlijk ook mogen meebouwen en dat is zo bijzonder.

Dus met dankbaarheid het vliegtuig weer ingestapt, en hadden we afgesproken om in het vliegtuig een flashmop te doen, om 15 uur stond Job op en liep naar voren, en wij gingen staan en begonnen weer O Happy Day te zingen! Geweldig! Smaakt naar meer... dus dat wordt leuk de volgende keer... Naast me zat een klein meisje en vroeg steeds gaan jullie nog een keertje zingen, het was zooo leuk!!!!

Nu ... weer 5 dagen verder, nog vol van de afgelopen week, gaat het (gewone) leven hier weer verder. Voor een aantal nog een paar maanden en dan al weer terug, anderen doen er wat langer over, maar willen zeker weer terug gaan! Zelf hoop in in juni weer terug te gaan voor het meidenweekend, waar we allen al weer naar uitkijken.

Wilt u/jij nu ook een keer mee, of wil je nog meer weten over de outreach, of een presentatie voor een groep, laat het ons weten!!!


God opent deuren, die geen mens kan sluiten!


Dank u wel dat u ons gevolgd heeft deze week, en we hopen en bidden dat u ons werk wilt (blijven) ondersteunen met gebed en financiele steun!!!


Blessed to be a blessing! Liefs Everdina
5 dagen later....

Dan ben je weer thuis, en vragen mensen hoe was het? Altijd lastig om in een paar zinnen te omschrijven wat je hebt gedaan of heb ervaren (buiten dat we iedereen naar deze blogs kunnen verwijzen uiteraard )

Op mijn werk vroeg iemand mij :" en... heb je je doel bereikt?"

Dit zette me aan het denken... Het doel was de Liefde van Jezus delen, daar waar (geestelijke)armoede is, delen maar ook ontvangen! Weten dat daar waar we zelf mee gezegend zijn, om tot zegen te zijn.

En dat is wat we zeker wel hebben bereikt... niet alleen op Pata Rât maar ook binnen ons team, en wat zeker onze verwachtingen overtrof! Ik ben God zo dankbaar voor datgene wat we voor en in het team mocht doen.

God's werk is zo onbeschrijfelijk mooi!

We hadden alles wat er nodig was aan gaven en talenten in ons team, we vulden elkaar aan, deelden veel met elkaar. Net als het lichaam van Christus. Dat maakt je sterk om uit te stappen in dat wat God's plan is.

Hoe wonderlijk dat God Larissa toevoegde aan ons team, dat Eline koos om Jezus aan te nemen in haar leven, en later zelfs dat ze zich wilde laten dopen, hoe wonderlijk waren de gesprekken, hoe geweldig was het om iedereen te zien uitstappen, te stralen... en zo kan ik nog wel even doorgaan.

We hebben veel met elkaar meegemaakt deze week, veel gelachen, gehuild maar ook gedansd en zeker veel lol gehad!

En wat een vriendschappen werden er gesloten met kinderen en tieners, of juist verdiept! Hoe geweldig is relatie bouwen, vertrouwen en hoop brengen daar waar het menselijk gezien niet (meer) is...

Mijn hoogtepunt... pff moeilijk om er eentje te kiezen... maar dat was op vrijdagavond, we hadden een soort van miniconferentie georganiseerd in het huis waar we als team verbleven. We hadden samen met Frank en Rita de tieners opgehaald. We hadden worship en een woord gesproken door Jordan, erna heerlijk met elkaar gegeten, wat had ons keukenteam toch iets geweldigs neergezet! Erna hadden we weer worship, aanbidding en mocht ik zelf het woord delen. En wat was er een atmosfeer van de Heilige Geest, er waren veel tieners geraakt.

En als je dan tieners ziet die bij het kruis staan te bidden en te huilen... dat raakt zo mijn hart.


Erna hebben we als team een haag gemaakt waaronder de tieners mochten lopen en we hen konden zegenen... deze avond duurde nog lang met bijzonder mooie momenten van ontroering, aanbidding en dankbaarheid.

Zoveel liefde en tranen... van geluk, herstel, aanwezigheid van God.

Toen alle tieners weer vertrokken waren, waren we als team verdrietig dat deze week echt was afgelopen. Maar al snel kozen we ervoor om onze overwinning te vieren, en alles in gebed aan God terug te geven! Het was goed! We eindigden met dankbaarheid met het nummer O Happy Day!

Dan komt de dag dat je weer ingecheckt bent en terug vliegt naar Nederland... onze dankbaarheid is zo groot, ook voor alle (mee)bidders thuis, en alle mensen die ons financieel ook willen steunen voor o.a. het project van het disciplehouse, we bidden dat het geld er zeker gaat komen, we hebben nu letterlijk ook mogen meebouwen en dat is zo bijzonder.

Dus met dankbaarheid het vliegtuig weer ingestapt, en hadden we afgesproken om in het vliegtuig een flashmop te doen, om 15 uur stond Job op en liep naar voren, en wij gingen staan en begonnen weer O Happy Day te zingen! Geweldig! Smaakt naar meer... dus dat wordt leuk de volgende keer... Naast me zat een klein meisje en vroeg steeds gaan jullie nog een keertje zingen, het was zooo leuk!!!!

Nu ... weer 5 dagen verder, nog vol van de afgelopen week, gaat het (gewone) leven hier weer verder. Voor een aantal nog een paar maanden en dan al weer terug, anderen doen er wat langer over, maar willen zeker weer terug gaan! Zelf hoop in in juni weer terug te gaan voor het meidenweekend, waar we allen al weer naar uitkijken.

Wilt u/jij nu ook een keer mee, of wil je nog meer weten over de outreach, of een presentatie voor een groep, laat het ons weten!!!


God opent deuren, die geen mens kan sluiten!


Dank u wel dat u ons gevolgd heeft deze week, en we hopen en bidden dat u ons werk wilt (blijven) ondersteunen met gebed en financiele steun!!!


Blessed to be a blessing! Liefs Everdina